محل تبلیغات شما

خب امروز تقریبا دو ماه و نیمه که تو قرنطینه ایمحوصله ی هممون سر رفته کسل شدیم دلمون تفریح و گشتن میخواد به خصوص تو این هوای خوشگل بهاریولی نشستیم خونه و به درو دیوار زل زدیم

ولی می تونستیم چکار کنیم؟این قرنطینه اگه بدیا و بی حوصلگیای زیادی داشت برامون عوضش کلی فرصت بهمون داد که کارایی رو که همیشه دوست داشتیم انجام بدیم ولی وقتش رو نداشتیمو حداقل یه استارتی براش بزنیمنه ؟مثلا خوده من ورزش کردنو شروع کردمقبلا نقاشی رو به صورت حرفه ای کار می کردم که به خاطر درس و دانشگاه یه مدت خیلی طولانی ازش کشیدم بیرون ولی الان دوباره شروع کردم و خیلی پر قدرت دارم ادامه میدمدارم فتوشاپ و تصویر سازی یاد میگیرمو خلاصه حسابی سره خودمو شلوغ کردمتوام میتونی شروع کنی و بری دنبال علاقه هات از همین الاناصلا هم دیر نشدههمونطور که هممون شنیدیم و اخبار هر دیقه داره تکرار میکنه دنیای بعد از کرونا دیگه اون دنیای قبلی نیستهممون آدمای دیگه ای شدیمچه خوب می شه که این آدمای جدیدی که از خودمون ساختیم جوری باشن که حداقل خودمون عاشقشون باشیمنه؟!

به خودت زمان بده !

همین الان شروع کن!

ولی ,الان ,هممون ,رو ,خودمون ,یه ,شروع کردم ,همین الان ,شلوغ کردم ,کردم توام ,میتونی شروع

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

سالم زیبا